Paris Tsogkarlidis on Twitter: "Από την παρουσία μου στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας σε πάνελ του διήμερου συνεδρίου " Χρηματοοικονομικού Αλφαβητισμού" που οργάνωσε με μεγάλη επιτυχία το Finance Club Uom. Το θέμα που ανέπτυξα: "
ΕΝΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΙΒΙΕΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Πλήθος κόσμου στην προεκλογική εκδήλωση του Πάρη Τσογκαρλίδη (φωτο)
Απάτη - Έδωσα τα μισά λεφτά και μετά από 4 μήνες μου είπε πως δεν έχει έπιπλα να μου δώσει" - Καταγγελία Αναγνώστη - "apati - edosa ta misa lefta kai meta
The Dukakis... - ACT - American College of Thessaloniki | Facebook