![Συνεχίζουμε τον αγώνα μας κατά της μισαλλοδοξίας και της δυσανεξίας στη διαφορετικότητα - Ντόρα Πάλλη Συνεχίζουμε τον αγώνα μας κατά της μισαλλοδοξίας και της δυσανεξίας στη διαφορετικότητα - Ντόρα Πάλλη](https://www.dorapalli.gr/wp-content/uploads/2019/03/SXOLEIO3.jpg)
Συνεχίζουμε τον αγώνα μας κατά της μισαλλοδοξίας και της δυσανεξίας στη διαφορετικότητα - Ντόρα Πάλλη
![Από την εκδήλωση του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη Διαφορετικότητα» με θέμα: «Λέμε όχι στον σχολικό και διαδικτυακό εκφοβισμό» που συνδιοργανώθηκε από το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας και το British Council. - Γιάννης Από την εκδήλωση του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη Διαφορετικότητα» με θέμα: «Λέμε όχι στον σχολικό και διαδικτυακό εκφοβισμό» που συνδιοργανώθηκε από το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας και το British Council. - Γιάννης](https://plakiotakis.gr/wp-content/uploads/2016/12/Giannis-Plakiotakis-ekdilosi-gia-to-sxoliko-ekfovismo.jpg)
Από την εκδήλωση του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη Διαφορετικότητα» με θέμα: «Λέμε όχι στον σχολικό και διαδικτυακό εκφοβισμό» που συνδιοργανώθηκε από το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας και το British Council. - Γιάννης
![Σιάτιστα: Πραγματοποιήθηκε η ενημερωτική εκδήλωση με τίτλο «Εμβολιάζομαι, θωρακίζω τον εαυτό μου, σέβομαι τον συνάνθρωπό μου». Βίντεο – Sierafm.gr -SI.E.RA FM 1053 Σιάτιστα Σιάτιστα: Πραγματοποιήθηκε η ενημερωτική εκδήλωση με τίτλο «Εμβολιάζομαι, θωρακίζω τον εαυτό μου, σέβομαι τον συνάνθρωπό μου». Βίντεο – Sierafm.gr -SI.E.RA FM 1053 Σιάτιστα](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2019/02/20190227_193603.jpg)
Σιάτιστα: Πραγματοποιήθηκε η ενημερωτική εκδήλωση με τίτλο «Εμβολιάζομαι, θωρακίζω τον εαυτό μου, σέβομαι τον συνάνθρωπό μου». Βίντεο – Sierafm.gr -SI.E.RA FM 1053 Σιάτιστα
![1ο Γυμνάσιο: Πρώτο βραβείο στο διαγωνισμό "σέβομαι τη διαφορετικότητα"! Στην Ξάνθη η πρώτη "ψηφιακή" τάξη - XanthiPressXanthiPress 1ο Γυμνάσιο: Πρώτο βραβείο στο διαγωνισμό "σέβομαι τη διαφορετικότητα"! Στην Ξάνθη η πρώτη "ψηφιακή" τάξη - XanthiPressXanthiPress](https://www.xanthipress.gr/wp-content/uploads/2013/12/IMG_5155.jpg)
1ο Γυμνάσιο: Πρώτο βραβείο στο διαγωνισμό "σέβομαι τη διαφορετικότητα"! Στην Ξάνθη η πρώτη "ψηφιακή" τάξη - XanthiPressXanthiPress
![Samsung: Χορηγός του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη διαφορετικότητα» | Ειδήσεις για την Οικονομία | newmoney Samsung: Χορηγός του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη διαφορετικότητα» | Ειδήσεις για την Οικονομία | newmoney](https://www.newmoney.gr/wp-content/uploads/2019/04/k2_items_src_8de048c5bfb125cdcde099264411459f-600x314.jpg)
Samsung: Χορηγός του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σέβομαι τη διαφορετικότητα» | Ειδήσεις για την Οικονομία | newmoney
![Εορτασμός της Πανελλήνιας Ημέρας κατά της Σχολικής Βίας και του Εκφοβισμού – International Olympic Truce Centre Εορτασμός της Πανελλήνιας Ημέρας κατά της Σχολικής Βίας και του Εκφοβισμού – International Olympic Truce Centre](https://olympictruce.org/wp-content/uploads/2020/05/6-march-ellinogermaniki-5-.jpg)