Κινηματογραφική Λέσχη Λάρισας - Μια ταινια απο το Ισραηλ για πρωτη φορα, επελεξε η Κινηματογραφικη Λεσχη Λαρισας, και η Αντιδημαρχια Πολιτισμου του Δημου Λαρισαιων, με τιτλο ''ΠΟΘΟΣ'' σε σκηνοθεσια Σαβι Γκαμπιζον παραγωγης
![Το Σάββατο, μετά τη λαμπαδοφορία, στη Κιν. Λέσχη περνάει το "Λεωφορείο ο πόθος" με Μάρλον Μπράντο και Βίβιαν Λι - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου Το Σάββατο, μετά τη λαμπαδοφορία, στη Κιν. Λέσχη περνάει το "Λεωφορείο ο πόθος" με Μάρλον Μπράντο και Βίβιαν Λι - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2017/03/lewforeiaopothos.jpg)
Το Σάββατο, μετά τη λαμπαδοφορία, στη Κιν. Λέσχη περνάει το "Λεωφορείο ο πόθος" με Μάρλον Μπράντο και Βίβιαν Λι - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου
![Το μπλουζάκι του Μάρλον Μπράντο που άλλαξε την υποκριτική και η διπολική διαταραχή της Βίβιαν Λι. "Λεωφορείον ο Πόθος", η ταινία που λογοκρίθηκε για το "ανήθικο" περιεχόμενό της - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το μπλουζάκι του Μάρλον Μπράντο που άλλαξε την υποκριτική και η διπολική διαταραχή της Βίβιαν Λι. "Λεωφορείον ο Πόθος", η ταινία που λογοκρίθηκε για το "ανήθικο" περιεχόμενό της - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2017/12/Hulton-GettyImages-3299440-crop-595x400.jpg)
Το μπλουζάκι του Μάρλον Μπράντο που άλλαξε την υποκριτική και η διπολική διαταραχή της Βίβιαν Λι. "Λεωφορείον ο Πόθος", η ταινία που λογοκρίθηκε για το "ανήθικο" περιεχόμενό της - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Πώς ο Marlon Brando εκτόξευσε τις πωλήσεις ενός t-shirt | Marie Claire | Ό,τι έχει σημασία για τις γυναίκες Πώς ο Marlon Brando εκτόξευσε τις πωλήσεις ενός t-shirt | Marie Claire | Ό,τι έχει σημασία για τις γυναίκες](https://www.marieclaire.gr/wp-content/uploads/2020/04/2020_04_07_18_34_05_GettyImages-3405034-1024x788.jpg)
Πώς ο Marlon Brando εκτόξευσε τις πωλήσεις ενός t-shirt | Marie Claire | Ό,τι έχει σημασία για τις γυναίκες
![Το Σάββατο, μετά τη λαμπαδοφορία, στη Κιν. Λέσχη περνάει το "Λεωφορείο ο πόθος" με Μάρλον Μπράντο και Βίβιαν Λι - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου Το Σάββατο, μετά τη λαμπαδοφορία, στη Κιν. Λέσχη περνάει το "Λεωφορείο ο πόθος" με Μάρλον Μπράντο και Βίβιαν Λι - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2017/03/%CE%BB%CE%B5%CF%89%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BF-%CF%80%CF%8C%CE%B8%CE%BF%CF%82-vanglouk-androsfilm-1.jpg)