Λουμίδης Beko | Ήρθε ο από μηχανής... καφές! Με την αυτόματη μηχανή Beko, απόλαυσε τον αγαπημένο σου Λουμίδη Παπαγάλο με το πάτημα ενός κουμπιού. | By Λουμίδης Παπαγάλος | Facebook
Ηλεκτρικά είδη Βαλεντίνος - Τώρα με τη νέα μηχανή beko, η παρασκευή κυπριακού καφέ γίνεται παιχνίδι! Με το πάτημα ενός κουμπιού και χωρίς επίβλεψη απολαμβάνετε ένα φλιτζάνι καφέ εύκολα και γρήγορα. #ηλεκτρικάείδηβαλεντίνος#beko#cypruscoffee☕