![Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2021/02/20210215_212453.jpg)
Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα
![Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/04/20200408_1841337505694785239295182.jpg)
Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα
![Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2020/04/20200408_1840366252570474998090576.jpg)
Αστέρης Κωνσταντίνου: "Η επιτυχία ενός στόχου, μου δημιουργεί πολλές φορές φόβο γιατί είναι το τελικό σημείο μιας διαδρομής. Θεωρώ ότι εμπλέκεται σε αυτό ένας υποσυνείδητος φόβος του θανάτου. Η κάθε ολοκλήρωση, άρα
![ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ: "η μουσική πάντα θα είναι μία και θα κοινωνείται μέσα σε κάθε άνθρωπο" - Polis Magazino ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ: "η μουσική πάντα θα είναι μία και θα κοινωνείται μέσα σε κάθε άνθρωπο" - Polis Magazino](https://www.polismagazino.gr/wp-content/uploads/2019/09/fb_img_15673469545712691683137297459239.jpg)