![Για θύμισέ μου»: Η ταινία για το Αλτσχάιμερ, μίας 24χρονης από την Κρήτη, που αφυπνίζει [τρέιλερ] | ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ | iefimerida.gr Για θύμισέ μου»: Η ταινία για το Αλτσχάιμερ, μίας 24χρονης από την Κρήτη, που αφυπνίζει [τρέιλερ] | ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ | iefimerida.gr](https://i.ytimg.com/vi/QED8FaA3uPU/maxresdefault.jpg)
Για θύμισέ μου»: Η ταινία για το Αλτσχάιμερ, μίας 24χρονης από την Κρήτη, που αφυπνίζει [τρέιλερ] | ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ | iefimerida.gr
![Film accurately portrays Alzheimer's – but will it inspire advocates or drive them away? | Alzheimers and Dementia Blog - Alzheimers Association of Northern California and Northern Nevada Film accurately portrays Alzheimer's – but will it inspire advocates or drive them away? | Alzheimers and Dementia Blog - Alzheimers Association of Northern California and Northern Nevada](https://www.alzheimersblog.org/wp-content/uploads/2012/03/a-separation-whysoblu.com-poster-1.jpg)
Film accurately portrays Alzheimer's – but will it inspire advocates or drive them away? | Alzheimers and Dementia Blog - Alzheimers Association of Northern California and Northern Nevada
Για θύμισέ μου - "Recuerdame - Una pelicula sobre el Alzheimer" Η ταινία είναι διαθέσιμη στην πλατφόρμα του Festival Mundial de Cine de Veracruz μέχρι και τις 30 Δεκεμβρίου. Μπορείτε να επιλέξετε
![Διεθνής διάκριση για την ταινία «Για θύμισε μου – Μια ταινία για το Αλτσχάιμερ» - Parallaxi Magazine Διεθνής διάκριση για την ταινία «Για θύμισε μου – Μια ταινία για το Αλτσχάιμερ» - Parallaxi Magazine](https://parallaximag.gr/wp-content/uploads/2021/05/Lembre-Me-poste-winnersr.jpg)